İnternetten arabaya arabadan yatağa

Ben Esra telefonda seni bo�altmam� ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İnternetten arabaya arabadan yatağa

Merhabalar adım Cihan 26 yaşında pasif gayim. 180 boyunda atletik sayılabilecek vücutluyum. Anlatacağım olay bundan 3 ya da 4 sene önce başıma gelmişti.

İstanbul’da öğrencilik yıllarımda iki arkadaşımla evde kalıyordum. Evde yalnız olmadığım için cinsel deneyimim çok nadiren oluyordu. Özellikle arkadaşlarımdan biri hiç evden çıkmazdı. İnternetten tanıştığım aktiflerin ya evine giderdim ya da araçta sakso çekerdim.

Bir bayram tatili öncesi arkadaşlarımın ikisi de erkenden memleketlerine gitmişlerdi. Ben de fırsat bu fırsat hemen girdim internete. Facebook üzerinden birkaç sayfaya yazdım. Epey bir cevap gelmişti ama bir tanesi özellikle dikkatimi çekti. 22 yaşında esmer uzun boylu atletik biri. Evimin müsait olduğunu söylemedim ilk başta. Her önüme geleni eve almaya güvenemezdim. Sorun değil araçta takılırız dedi. Epey bir muhabbet ettikten sonra buluşmaya karar verdik. Tam yer ve saati ayarladıktan sonra bir arkadaşım daha var o da gelsin mi dedi. Bu beni daha da azdırdı, grup seks her zaman ilgimi çekmiştir. Birden fazla aktifin seks kölesi olma fantazisi içimdeki orospuyu azdırdı iyice. Ben kabul ettikten sonra duşumu alıp seksi tangalarımdan birini içime giyip sokağa çıktım. Evime yakın bir yerden alacaklardı beni. Sokakta beklerken iyice heyecanlanmıştım, bir yandan da kendimi fahişe gibi hissediyordum. Bir araba yavaş yavaş yanımdan geçip az ileride durdu. İnternette konuştuğum çocuk (adı İbrahim’miş) arabadan indi. Resmi bir selamlaşmadan sonra arabaya davet etti beni. Aracın kapısını açtığımda bir değil iki kişi daha vardı içerde. Orta boylu ve yapılı, 35 yaşlarında, şoför koltuğunda oturan (Hüseyin) hoşgeldin güzel çocuk dedi, aracın iç lambasını yakıp şöyle bir süzdü beni. İbo’nun dediği kadar varmışsın dedi, gözlerinden belli yarrak delisi olduğun dedi. Biraz argo konuşuyordu ama bu benim hoşuma gitti. Yan koltukta oturan (adını bile bilmiyorum) 35 yaşlarında ince uzun boyluydu. Ben arka koltuğa İbrahim’in yanına oturdum. İbrahim elimi tutup sikine götürdü hemen, başla hadi dedi. Ben hemen yumuldum sikine. Oldukça kalın ve iri siki vardı ve çoktan taş gibi olmuştu. Başından başlayarak her noktasını emmeye başladım sikinin. O arada kendi aralarında konuşuyorlardı. Nasıl İbo iyi emiyo mu diye falan soruyodu Hüseyin. Bir ara elini geri attı başımdan tutup İbo’nun sikine bastırdı. Gırtlağıma kadar almıştım İbo’nun yarrağını. İbo’nun hiç sesi çıkmıyordu derin derin nefes alıyordu sadece. Uzunca bir süre emdim İbo’yu ama boşalmak bilmiyordu bir türlü. Hüseyin biraz sinirlendi, sıranın kendine gelmesini beklerken. Düzgün yala lan boşaltamadın bir türlü diye azarladı beni. İbrahim’e de hadi oğlum boşalacaksan boşal şişti taşşaklarım dedi. Az sonra İbrahim iki eliyle kafamı tutup, bastırdı iyice sikine. Ağzıma boşalmasını istememiştim ama ben bir şey diyene kadar fışkırtı ağzıma ve sert bir şekilde bastırdı başımı. Döllerinin büyük bir çoğunluğunu yuttum.

Hüseyin yanındakine geç arkaya sıra sende dedi ama o istemediç Biraz sinirliydi, sanırım bu taraklarda bezi yoktu. Kafam bozuk falan dedi, birasını içerken. Kafan bozuksa daha iyi işte rahatlatır Cihan seni dedi Hüseyinle İbrahim ama gene de istemedi. Fazla ısrar etmediler. Hüseyin elini sikine götürüp iyi o zaman sıra bende, İbo direksiyona geç dedi. Issız bir sokağa çekti arabayı. İbo’nun sikine yumulurken nereye geldiğimiz konusunda hiç bir fikrim yoktu biraz korkmuştum. İbo’yla Hüseyin yer değişti. Hüseyin bu işlerin daha bir piriydi, işini biliyordu acele etmiyordu. Anın tadını çıkarmayı biliyordu. Ben hemen fermuarı açmaya kalktım. Dur amına koyim iki dk dedi, yeni gelin gibi atlama yarrağa dedi. Elini bacağıma koydu okşamaya başladı, bir yandan birasını içiyordu. Beni hafif öne eğip elini pantolonumdan içeri soktu. Tanga giydiğimi anlayınca, iyice sıyırdı pantolonumu, vay vay vay hazırlıklı gelmişsin, senin götünün de tadına bakmak isterim dedi. Parmağı deliğimin üstünde geziyodu. Daracık olması çok hoşuna gitti hafif hafif zorlamaya başladı. Diğer eliyle de başımdan tutup sikine doğru bastırdı. Hemen fermuarı açıp başını yalamaya başladım sikinin. Mükemmel tadı vardı. Hüseyinin tavırları beni acayip azdırıyodu. Bu arada deliğimi iyice zorluyodu, parmağının bir kısmını almıştım içime. Hafif canım yanıyordu kuru kuru zorladığı için ama acıdan çok zevk alıyordum. Sikini taşşaklarına kadar aldım ağzıma iyice vakumlayarak git gel yapmaya başladım. Çok geçmeden o da oluk oluk boşaldı ağzıma ama çok fazlaydı dölü. Yutabildiğim kadar yuttum. Bir süre sessiz uzandı öyle. Sonra yanağımdan bir makas alıp çok iyiydin dedi. Daha sonra haberleşmek üzere telefon numaralarımızı verdik. Beni aldıkları yere bırakınca hem iki yarrağı emmiş olmanın verdiği hem de sağ salim evime dönmenin rahatlığı vardı üstümde.

Ben Esra telefonda seni bo�altmam� ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *